سفارش تبلیغ
صبا ویژن
سیاه مشق های میم.صاد
 
یکشنبه 92 آبان 12 :: 7:19 عصر :: نویسنده : محمد صادق جهان بخش

"اگر معنای ضدیت با آمریکا این است که ما نمی خواهیم وابسته به آمریکا باشیم، آری ما ضد آمریکا هستیم و اگر ترس آمریکا از این است، آری باید بترسد."

امام خمینی(ره)

"یوم ا... 13 آبان" از روزهای فراموش نشدنی تاریخ معاصر است. پیوند رویدادهای این روز به گونه ای است که به خوبی می توان از خلال آن تولدی دیگر را یافت. هجوم به بیت امام خمینی(ره) در قم و تبعید ایشان به ترکیه در آغازین روزهای نهضت، حمله به تظاهرات دانشجویان و دانش آموزان و به خاک و خون کشیدن آنها در اوج نهضت، تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ در سالگرد شهدای این روز بزرگ، و در نهایت نامگذاری به «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی». اما علاوه بر اینها، "یوم ا... 13 آبان"، هر سال با حضور پر رنگ تر از قبل ملت غیور و انقلابی ایران اسلامی، نماد پویایی و بلوغ انقلاب اسلامی شده است؛ حضور هر ساله دانش آموزان، دانشجویان و جوانان در راهپیمایی ضد استکباری آن، نشان دهنده ی پاسداری نسل نو از میراث گرانبهای «مقاومتی» است که از شهدای این روز و امام شهدا، به نسل های جدیدتر، رسیده است.

مقاومتی که در هر برحه از این انقلاب رنگ و شکلی جدید یافته است. روزی این مقاومت ملت به رهبری امام(ره) در برابر طاغوتیان وابسته به استکبار متبلور بود، روزی مقاومت در برابر صدامیان وابسته به شرق و غرب و جنگی جهانی علیه یک کشور که به دفاعی مقدس و ماندگار تبدیل شد، روزی مقاومت در برابر تحریم های همه جانبه بر  ضد مردم ایران اسلامی و امروز مقاومت در برابر خدعه ها و نیرنگ های آمریکایی که «دست چدنی» اش را به زیر «دستکش مخملی» مذاکره، پنهان نموده است.

مرگ بر آمریکاادامه مطلب ...


موضوع مطلب :


 
درباره وبلاگ

ما اینجا خواهیم ماند، و ندای ما خواهد ماند، و آنچه واجب است که آمریکایی‌ها آنرا بفهمند، آمریکایی‌ها نمی‌دانند «لبیک یا حسین» یعنی چه! «لبیک یا حسین» یعنی اینکه در معرکه جنگ حاضر باشی، هر چند تنها باشی، و هر چند مردم تو را رها کرده باشند، و تو را متهم کرده باشند، و تو را تنها گذاشته باشند، «لبیک یا حسین» یعنی تو و مالت و زن و فرزندانت در معرکه جنگ باشید...هر جای دنیا که به ما نیاز باشد ما حاضریم، و اینگونه نیست که فقط کفن پوش باشیم بلکه ما کفن‌پوش و سلاح‌به‌دست خواهیم بود، و در پایان اینکه لبیک یا حسین...

طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 48
بازدید دیروز: 96
کل بازدیدها: 89903