سفارش تبلیغ
صبا ویژن
سیاه مشق های میم.صاد
 

بیش از یک سال از دولت به اصطلاح تدبیر و امید می گذرد؛ اگر نگاهی به عملکرد دولت یازدهم در این مدت نه چندان کوتاه بیاندازیم، خواهیم دید که مهمترین و تنها نقطه ی قابل اتکا برای دولتمردان، بحث دیپلماسی و آن هم فقط در بحث مسائل هسته ای بوده است! یعنی سیاست داخلی، اقتصاد، فرهنگ، صنعت، معیشت مردم و... همه و همه زیر سایه ی سیاست خارجی؛ سیاست خارجی هم فقط و فقط تلاش برای حل یک پرونده!

اما در این نوشته نه قصد نقد توافق ژنو را داریم، چون "سواد کافی برای نقدش نداریم"! و نه قصد ابراز دلواپسی از توافقات با شیطان بزرگ را داریم، تا از سوی مسئولان با اخلاق به "جهنم" رهنمون شویم! صرفاً می خواهیم نوع سیاست ورزی رهبر معظم انقلاب را در همین مدت استقرار دولت یازدهم در حوزه سیاست خارجی یادآور شویم و در پایان هم کمی در میزان نتیجه بخشی سیاست خارجی رهبری و اثرگذاری سیاست های دولت محترم تامل کنیم؛ همین!

نامه رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالیادامه مطلب ...


موضوع مطلب :


 
درباره وبلاگ

ما اینجا خواهیم ماند، و ندای ما خواهد ماند، و آنچه واجب است که آمریکایی‌ها آنرا بفهمند، آمریکایی‌ها نمی‌دانند «لبیک یا حسین» یعنی چه! «لبیک یا حسین» یعنی اینکه در معرکه جنگ حاضر باشی، هر چند تنها باشی، و هر چند مردم تو را رها کرده باشند، و تو را متهم کرده باشند، و تو را تنها گذاشته باشند، «لبیک یا حسین» یعنی تو و مالت و زن و فرزندانت در معرکه جنگ باشید...هر جای دنیا که به ما نیاز باشد ما حاضریم، و اینگونه نیست که فقط کفن پوش باشیم بلکه ما کفن‌پوش و سلاح‌به‌دست خواهیم بود، و در پایان اینکه لبیک یا حسین...

طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 61
بازدید دیروز: 96
کل بازدیدها: 89916